Yiğiner’den İlçe Belediye Başkanlarına tebrik ziyareti

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, merkez ilçelerde seçilen belediye başkanlarını ziyaret ederek, yeni dönem için başarı dileklerini iletti.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, ANKESOB ile başkanı olduğu Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası ve Ankaragücü Spor Kulübü yöneticilerinden oluşan bir heyetle birlikte 31 Mart 2019’da yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yeni seçilen Pursaklar Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, yeniden Yenimahalle Belediye Başkanlığı görevine seçilen Fethi Yaşar ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile iki dönem aradan sonra Keçiören Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Turgut Altınok’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarılar diledi.

ANKESOB Başkanı Yiğiner, beraberindeki heyetle birlikte ilçelerde seçilen belediye başkanlarına yönelik yaptığı tebrik ziyaretlerinde şunları kaydetti: “İnşallah başkanlarımızın her biri güzel işler yapacaktır. Başkanlarımız yeni dönemde yapacaklarıyla, gerçekleştirecekleri hizmetlerle ilçelerimizin, Ankara’mızın takdirini kazanacaktır. Esnaf ve sanatkarımızın çalışma koşullarının iyileştirilmesi yönünde gösterecekleri  yakın ilgi ve destekten ötürü şimdiden kendilerine teşekkür ediyorum. Yeni seçilen ve yeniden göreve layık görülen başkanlarımızı tebrik ediyor, başarılı hizmetler temennisi ile görevlerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Belediye Başkanları ise; önemli hizmetler yapacaklarını, ilçelerini daha da güzelleştirmek ve değiştirmek için yoğun gayret göstereceklerini, görev süreleri boyunca hiç kimseyi ayırmadan, eşit hizmet anlayışı ile vatandaş odaklı hizmet vereceklerini, esnaf ve sanatkarlara da her zaman kapılarının sonuna kadar açık olduğunu, esnaf ve sanatkarların sorunlarını anlamaya ve çözmeye, ihtiyaçlarına kolaylıklar sağlamaya çalışacaklarını ifade etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu