Vali Yüksel’den ANKESOB Başkanı Yiğiner’e veda ziyareti

Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner’e veda ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette ANKESOB yöneticileri de hazır bulundu.

Emekliye ayrılan Yüksel’in ANKESOB Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretinde Başkan Yiğiner, “Karşılıklı anlayış ve işbirliği içinde çalışma imkanı bulduğumuz Sayın Valimizi daima hayırla anacağız. 2010 yılından bugüne kadar Ankara’da görevde bulunduğu süre içerisinde ilimize yapmış olduğu değerli katkılarından ve Ankara esnaf ve sanatkarına yönelik gerçekleştirdiği hizmetlerinden ötürü kendilerine çok teşekkür ediyorum. Sayın Valimize emeklilik hayatının hayırlı olmasını temenni ediyor, bundan sonraki yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.

Kendisinin de esnaf çocuğu olduğunu ve esnaf kültürünü çok iyi bildiğini ifade eden Vali Yüksel de  “Ankara’da görev yaptığım süre içerisinde esnaf ve sanatkarımızı hep çok önemsedim. Sizlerle hep birlikte, uyum ve güven içerisinde çalışmaya gayret ettim. Elimden geldiğince Ankara esnaf ve sanatkarına destek olmaya çalıştım. Bu anlamda ben de her zaman ANKESOB ve odaların desteğini ve sevgisini yanımda hissettim. Ankara’daki esnaf ve sanatkar kardeşlerime sizler aracılığıyla sevgi ve selamlarımı gönderiyorum. Sağlık ve esenlik içinde, güzel ve başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.” diye konuştu.

Vali Yüksel, Başkan Yiğiner ve ANKESOB yöneticilerine gayretli çalışmaları ve kendisine gösterilen ilgi ve samimiyetten dolayı teşekkür etti.

Başkan Yiğiner, çiçek sunumunun ardından günün anısına Vali Alâaddin Yüksel’e hediye takdim etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu