SGK Heyetinden Başkan Yiğiner’e ziyaret

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, SGK Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Sevinç ile beraberindeki İl Müdür Yardımcıları Sema Ceylan ve Mehmet İrfan Tenekeci’yi, 12-16 Mayıs ‘Sosyal Güvenlik Haftası’ kapsamında makamında kabul etti.

ANKESOB Başkan Vekilleri;  Hüseyin Ar, Hasan H. Çavuşculu ve Muhittin Köksal’ın da hazır bulunduğu ziyarette; Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Sevinç, Sosyal Güvenlik Haftası ve bu hafta içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi. Sevinç, haftanın amacını SGK’nın son yıllarda ulaştığı noktayı kamuoyu ile paylaşarak,  vatandaşları sosyal güvenlik hak ve yükümlülükleri hakkında bilgilendirmek ve toplumda sosyal güvenlik bilincinin oluşturulmasına katkı sağlamak olarak belirtti.

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gerçekleştirdiğiniz Sosyal Güvenlik Haftası, sosyal güvenlik bilincinin toplumda yerleştirilmesi ve geliştirilmesi açısından çok önemli. Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan hizmet alan esnaf ve sanatkar teşkilatı olarak başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Konuşmasının devamında esnaf ve sanatkarın SGK ile ilgili karşılaştıkları sorunların altını çizen Başkan Yiğiner, sosyal güvenlik kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu