İstişare ve değerlendirmeler yapıldı

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, ANKESOB kurul ve komisyonlarının üyelerinden oluşan çalışma ekibiyle aylık olağan toplantısında bir araya geldi. Mehmet Yiğiner başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ANKESOB tarafından yürütülen faaliyetler üzerine istişare ve değerlendirmeler yapıldı.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, ANKESOB Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları ile Birlik Ücret Tarifeleri Değerlendirme Komisyonu ve Birlik İşyeri Denetleme Danışmanlık Birimi üyeleri ile istişare ve değerlendirme toplantısı çerçevesinde bir araya geldi.

Fevzi Hoca’da karşılıklı görüş alışverişi ve değerlendirmeler şeklinde geçen toplantıda konuşan ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, “Ahi kültürünün özünü benimsemiş, devletine, milletine bağlı, ülkesine hizmeti kendisine vazife edinmiş, bilgi ve becerisini alın terine katarak istihdamın ve üretimin arttırılması yönünde ülkesine hizmet eden esnaf ve sanatkarlarımız, bu yönüyle ülkemiz açısından çok önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Bizler Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak ekonomik ve sosyal kalkınmanın temel unsuru esnaf ve sanatkarlarımıza her daim hizmet için varız. Üye odalarımızın ve odalarımızın üyeleri esnaf ve sanatkarlarımızın müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarına çözüm üreterek mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak ve mesleklerinin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmesini sağlamak amacıyla çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. ANKESOB olarak birlik ve beraberlik ruhu içerisinde hareket edip, aynı masa etrafında kenetlenerek daha güçlü bir esnaf teşkilatı için  gerekli her türlü çalışmayı ortak akılla yürüteceğiz. Biz büyük bir aileyiz. Birliğimiz gücümüzdür.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda, kurul ve komisyon üyeleri de gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin  değerlendirmeler yaparak, konular üzerine görüş ve önerilerini dile getirdi. Toplantının ardından hep birlikte iftar sofrasında oruçlar açıldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu