Elmadağ’da Gazi Şahin için düzenlenen vefa programında esnaf ve sanatkarlara plaket takdim edildi

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e Vefa Programı’nda konuşan ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, “Elmadağ’da esnaf ve sanatkarlarımıza, meslek odalarımıza ve Elmadağ’a yönelik hizmetlerden dolayı Sayın Gazi Şahin’e şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi. Program vesilesiyle, vefa örneği gösterilen, mesleğe yıllarını vermiş esnaf ve sanatkarlara da plaket takdiminde bulunuldu.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB)  Başkan Vekili Hüseyin Ar, Elmadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Hasanoğlan Sanayici ve İşadamları Derneği (HASSİAD) tarafından düzenlenen ‘Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e Vefa Programı’na katıldı. Programda, Elmadağ’a uzun yıllar hizmet etmiş esnaf ve sanatkarlar da teşekkür plaketiyle onurlandırıldı.

31 Mart 2019  yerel seçimde aday olmayan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin için Elmadağ Belediyesi Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirilen vefa programında duygu yüklü konuşmalar yapıldı.

Programda bir konuşma yapan ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, “Vefa bizim için çok önemli bir insani duygudur. Elmadağ’da esnaf ve sanatkarlarımızın, meslek odalarımızın ihtiyaçlarına ve sorunlarının çözümüne yönelik çok önemli katkılar sunan Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’in, Elmadağ’da  hiçbir ayrım gözetmeksizin bugüne kadar yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden ötürü bu vefayı hak ettiğini düşünüyorum. Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin için bu yeni dönemin yeni bir başlangıç olacağına inanıyorum. Hem Mamak Belediye Başkanlığı hem de Elmadağ Belediye Başkanlığı sürecinde her iki ilçeye değer katan projeleri hayata geçirmesi ve bugüne kadarki hizmet süresi boyunca uyumlu ve özverili çalışmalarından dolayı kendisine şahsım ve mensubu olduğum esnaf ve sanatkarlar teşkilatımız ANKESOB adına şükranlarımızı sunuyor, bundan sonraki iş ve özel yaşamında sağlık, huzur ve başarılar diliyorum. Gönül dostu olarak yine kendisiyle her zaman birlikteyiz.” dedi.

HİZMETTE 30 YILI AŞMIŞ ESNAF VE SANATKARLARA PLAKET

ANKESOB Başkan Vekili Ar, uzun yıllar Ahiliğin özüne yakışır bir şekilde Elmadağ’a hizmet etmiş esnaf ve sanatkarların da vefa örneği gösterilerek, teşekkür plaketleriyle onurlandırılmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi ve ekledi: “Elmadağ’a hizmette 30 yılı aşmış esnaf ve sanatkarlarımızın da teşekkür plaketleriyle onurlandırıldığı programın hazırlanmasında emeği geçen, katkı sağlayan Elmadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Hamit Demirci ve ekibi ile HASSİAD yöneticilerine ve belediye görevlilerine, bu sürece destek veren ismini tek tek sayamadığımız herkese, ayrıca programa katılım gösteren ilçe protokolüne, siyasi parti temsilcilerine, muhtarlara, STK temsilcilerine, belediye çalışanlarına, öğrencilere, Elmadağlı vatandaşlara, tüm davetlilere çok teşekkür ediyorum.” Konuşmaların ardından ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar ve Elmadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hamit Demirci tarafından günün anısına Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e plaket takdim edildi.

Program Elmadağ Belediyesi Seymen ekibinin gösterisi ile devam etti. Devamında ise Elmadağlı sanatçı Adnan Küçükerdem, saz ekibiyle katıldığı programda bir konser verdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu