Eğitimde indirim desteği sağlayacak protokol imzalandı

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile  Özel Narin Sevgiler (NS) Eğitim Kurumları arasında, NS Eğitim Kurumları’nın eğitim hizmetinden yüzde 30 indirim imkanı sağlayacak protokol imzalandı.

Ankara esnaf ve sanatkar teşkilatı çocuklarının Özel Narin Sevgiler (NS) Eğitim Kurumları’ndan yüzde 30 indirimli faydalanabilmesini sağlayacak protokol imzalandı.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile NS  Eğitim Kurumları arasında eğitim hizmetinde indirim yapılmasına dair işbirliği protokolü, ANKESOB’da imzalandı. Yapılan protokolle ANKESOB, bağlı odalar ve oda üyesi esnaf ve sanatkarlar ile birinci derece yakınları (çocukları için), NS Eğitim Kurumları’nın eğitim hizmetinden yüzde 30 indirimli faydalanacak.

Eğitim hizmetinden indirimli faydalanacakları protokolün teşkilatın faydasına olacağına inandığını söyleyen ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, “ANKESOB olarak; Özel Narin Sevgiler (NS) Eğitim Kurumları ile 2020-2021 eğitim-öğretim yılı geçerli olacak eğitim hizmetinde indirim yapılmasına dair işbirliği protokolünü, kurum yetkilisi ile birlikte imzalamak için bir araya geldik. ANKESOB’u, odalarımızı, odalarımız üyesi esnaf ve sanatkarlarımızı ve birinci derece yakınlarını (çocuklarını) kapsayan indirimli işbirliği protokolü kapsamında; anaokulu, ilkokul ve ortaokul çağındaki eğitim hizmeti almak isteyen çocuklarımız için bildirilen senelik resmi eğitim-öğretim fiyat listesi üzerinden her bir öğrenci için yüzde 30 indirim uygulanacaktır. Her zaman meslek mensuplarımızın, çalışanlarımızın menfaat ve ihtiyaçlarını ön planda tutan bakış açısıyla hareket ediyoruz. Ankara teşkilatımızın eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunabilmek adına kalitesine güvendiğimiz bir eğitim kurumu ile işbirliği yapmayı önemsiyoruz. Yakın ilgi, alaka ve hassasiyet gösterip esnaf ve sanatkarlarımıza destek olan NS Eğitim Kurumları yönetimine teşekkür ediyor, protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Özel Narin Sevgiler (NS) Eğitim Kurumları yetkilisi Mecit Burak Özdemir de, NS Eğitim Kurumları’nın Ankara’nın en kaliteli ve yenilikçi okullarından biri olduğunu, topluma faydalı nesiller yetiştirme hedefi doğrultusunda ilerlemek için sürekli kendini yenileyen bir vizyona sahip olduğunu ifade etti ve ekledi: “Eğitim yolculuğu tesadüflere bırakılmayacak kadar ciddi bir konudur. Biz, NS Eğitim Kurumları olarak kaliteli, birikimli, inançlı seçkin eğitim kadromuz rehberliğinde öğrenme ortamlarımızı güncel teknolojiyle ve öğrencilerimizin gereksinimlerine uygun biçimde yapılandırıyor, yeniliyoruz. Okullarımızın fiziki mekânları öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek materyaller ve sınıflar ile düzenlenmiştir. Çocuklarımıza kendilerini keşfedecekleri ortamlar ve materyaller sunarak kendilerini anlamaları, tanımaları ve ifade etmelerini sağlıyor, gözlemliyor ve onların ihtiyacı olan eğitimi, ilmi ve ahlaki bir çerçevede vermeye çalışıyoruz. Eğitimde indirim avantajı sağlayacak protokolün hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.”

Yapılan konuşmaların ardından ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar ile NS  Eğitim Kurumları yetkilisi Mecit Burak Özdemir tarafından yüzde 30’luk indirim sağlayan protokol imzalandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu