Başkanımız Mehmet Yiğiner ve ANKESOB’dan Milli Dayanışma Kampanyasına Destek

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanımız Mehmet Yiğiner, ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Milli Dayanışma Kampanyasına şahsı ve ANKESOB adına toplamda 60 bin lira bağışta bulunarak, destek olduklarını kaydetti.

Başkanımız Yiğiner yaptığı açıklamada; “Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm Dünyayı etkisi altına alarak insan yaşamı için küresel bir tehdit haline gelen koronavirüs salgını (Covid-19), ülkemizde de olumsuz etkilerini gösterdi. Salgından dolayı sektörel bazda alınan tedbirler neticesinde ekonomimizin kılcal damarları olan esnaf ve sanatkârlarımızın yanı sıra birçok vatandaşımız da ekonomik olarak olumsuz etkilendi.
Koronavirüs salgınının ortaya çıkardığı maddi ve manevi tüm olumsuzluklara karşı hepimize büyük bir sorumluluk düşüyor. İşte tam da bu nokta da ‘Sorun küresel, mücadele ulusal’ şiarını benimseyerek, Koronavirüs nedeniyle mağdur olan ihtiyaç sahibi dar gelirli vatandaşlarımıza ek destek sağlamak amacıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Milli Dayanışma Kampanyasına şahsım adına 10 bin Türk Lirası, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’miz adına da 50 bin Türk Lirası olmak üzere toplamda 60 bin Türk Lirası bağışlıyoruz. Bu zor günleri, alınan tedbirleri sıkı sıkıya uygulayarak, Cenab-ı Allah’ın izni ile hep birlikte, kardeşlik ve dayanışma ruhu içerisinde atlatacağımıza olan inancımız tamdır.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu