ANKESOB’da Koronavirüse karşı hijyen seferberliği

ANKESOB Başkan Vekili Hasan H. Çavuşculu, “Koronavirüse karşı zor durumda ve  çaresiz kalmamak için tedbiri asla elden bırakmamamız gerekiyor. Biz de ANKESOB olarak hem çalışanlarımızın hem de üye esnaf ve sanatkarlarımızın sağlığı için önlemlerimizi aldık.” dedi.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Hizmet Binası; sicil ve tüm servisler, katlar, odalar ile ortak kullanım alanları, özel kıyafetli görevliler tarafından, Koronavirüsten korunma ve yayılmasını önleme tedbirleri kapsamında taşıyıcı ve bulaşıcı virüs ve bakterilere karşı devamlı dezenfekte ediliyor.

ANKESOB Başkan Vekili Hasan H. Çavuşculu, “Personelimizin ve üye esnaf ve sanatkarlarımızın sağlığı ve güvenli ortamda çalışması, iş ve işlemlerini yapabilmesi, ANKESOB olarak bizim için en öncelikli husus. Koronavirüs ülkemizde de tehdit olmaya başladığı andan itibaren biz de ANKESOB’da tüm servislerimize el ve cilt dezenfektanı (antiseptik) dağıttık,  çeşitli alanlara bu dezenfektanlardan yerleştirdik. Hizmet Binamızda üyelerimizin yoğun olarak işlemleri için giriş yaptığı sicil başta olmak üzere tüm servisler, ortak kullanım alanları taşıyıcı ve bulaşıcı virüs ve bakterilere karşı özel kıyafetli görevliler tarafından düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Gün içerisinde ise özellikle ortak kullanım alanları temizlik personelimiz tarafından devamlı hijyen hale getiriliyor. Şu anda pek çok ülkenin ortak sorunlarından birisi haline gelmiş koronavirüs salgınına karşı tedbiri elden bırakmadan önlemlerimizi almaya devam edeceğiz. İnşallah bu salgından ülke olarak en az zararla çıkarız. Bir an önce bu durum düzelir.” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu