ANKESOB’a Koru Hastaneleri’nden indirim

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile Koru Hastaneleri arasında indirimli sağlık hizmeti anlaşma protokolü imzalandı. ANKESOB mensuplarına ve ANKESOB’a bağlı Odaların üyeleri ile yakınlarına ayakta ve yatarak verilecek tedavi hizmetlerinden alınacak hastane fark ücretlerinde indirim uygulanacak.
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile Koru Hastaneleri arasında indirimli sağlık hizmeti anlaşma protokolü imzalandı. Protokol imza töreni ANKESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
İmzalanan anlaşma protokolüne göre ANKESOB mensupları ve ANKESOB’a bağlı odaların üyeleri esnaf ve sanatkara, Koru Hastaneleri tarafından ayakta ve yatarak verilecek tedavilerden alınacak hastane fark ücretlerinde indirim yapılacak.
İmza törenine ANKESOB Başkan Vekilleri; Hüseyin Ar ve Hasan H. Çavuşculu, Koru Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Uz. Dr. Ali Özön ve Koru Hastaneleri İnsan Kaynakları Kurumsal Pazarlama ve Tanıtım Direktörü Emine Şirin katıldı.
İmzalanan protokole göre hastane fark ücretlerinden; ayakta yapılan tedavilerde yüzde 20, yatarak tedavilerde ise yüzde 15 indirim yapılacak. Çukurambar’da faaliyet gösteren Özel Koru Ankara Hastanesi ve Özel Koru Sincan Hastanesi’nde görevlendirilecek kurum temsilcisi,  ANKESOB mensuplarına danışmanlık hizmeti verecek. Hastane ve sağlıkla ilgili tüm konularda bilgilendirme yapacak temsilci,  direkt randevu da verebilecek.
İmza töreninde konuşma yapan ANKESOB Başkanvekili Hüseyin Ar,  sağlığın insan hayatındaki önemine değinerek, sağlık hizmeti anlaşma protokolünün nitelikli ve indirimli sağlık hizmetine ulaşabilme yönünden çok önemli bir adım olduğunu söyledi. Ar, anlaşmanın hem ANKESOB mensuplarına ve hem de Koru Hastaneleri’ne hayırlı olması temennisinde bulundu.
ANKESOB Başkanvekili Hasan H. Çavuşculu da yaptığı konuşmada; “Koru Hastaneleri ile yaptığımız işbirliği anlaşmasının her iki taraf için de memnuniyet verici olmasını diliyorum. Kapılarını ANKESOB mensuplarımız ile odalarımıza bağlı üyelerimize ve onların yakınlarına açan Koru Hastaneleri’ne çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Koru Hastaneleri İnsan Kaynakları Kurumsal Pazarlama ve Tanıtım Direktörü Emine Şirin ise sağlıkta güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri ilk adres olduklarını ifade ederek, “Koru Hastaneleri, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran bir sağlık kuruluşudur. Anlaşma kapsamında sorumluluğumuz dahilinde mensuplarınız kaliteli ve indirimli sağlık hizmetlerinden yararlanacaktır. Bu anlaşma her iki gruba da hayırlı olsun.” dedi

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu