ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner’den Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş’a hayırlı olsun ziyareti

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, ANKESOB Yönetim Kurulu Üyeleri  ile birlikte, Kabinede Ticaret Bakanlığı görevine atanan Dr. Mehmet Muş’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, Bakan Dr. Mehmet Muş’a, esnaf ve sanatkarlarla ilgili konulara ilişkin talep ve önerilerini, beklentilerini aktardı. Ziyarette ayrıca, tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgınının etkileri ve kontrollü normalleşme süreci içerisinde esnaf ve sanatkarın son durumu hakkında veriler üzerinden karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu.

Koronavirüs (Kovid-19) ve mutasyonlarıyla yaşanan pandemi ile mücadele kapsamında kısıtlama ve kapanmaların geri gelmemesi için esnaf ve sanatkarların  yanlarında çalışanları ile birlikte mutlaka aşılarını tamamlamasının ve koruyucu önlemleri sürdürmesinin önemine vurgu yapan Başkan Yiğiner, Bakan Muş’a kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı ve yapıcı, çözüm odaklı hassas yaklaşımından dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Ticaret Bakanı Dr.  Mehmet  Muş da Yiğiner ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ticaret Bakanlığı’nın her zaman imkanları doğrultusunda esnaf ve sanatkarın yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini, tüm  taleplerinin takipçisi olacaklarını, sorunlarını da birlikte çözüme kavuşturma adına gayret göstereceklerini kaydetti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu