HABERLER
Haberler

Kazanan dostluk oldu

   
       
   
       
   
       
 
       
 

31. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine  (ANKESOB) bağlı meslek odalarının başkanlarından oluşan karma iki takım arasında 19 Mayıs 1 Nolu Dış Saha’da oynanan karşılaşmada keyifli anlar yaşanırken, kazanan dostluk oldu.

Yeşil-beyazlı formayı giyen oyuncuların takım kaptanlığını ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, kırmızı-beyazlı formayı giyen oyuncuların takım kaptanlığını ise Ankara Seyyar Satıcılar Esnaf Odası Başkanı Erol Gürbüz yaptı.

Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer'in de izlediği karşılaşma öncesi seremoniye çıkan her iki takıma da başarılar dileyen ANKESOB Başkan Vekili Hasan H. Çavuşculu, 31. Ahilik Haftası Kutlamaları kapsamında birlik ve beraberliği pekiştirmek adına  oda başkan ve yöneticilerinden oluşan iki takım oluşturarak bir dostluk maçı yaptıklarını belirterek, “Ahilik geleneğinin günümüz temsilcileri olarak bizlere yakışır bir şekilde güzel bir mücadele izleyelim. Sporun aslı dostluk ve kardeşliktir. Karşılaşma içerisinde sertlik ve sakatlık yaşanmamasını diliyoruz. Centilmence geçen müsabakanın kazananı dostluk olsun.” dedi.

Çekişmeli ama oldukça keyifli geçen mücadele neticesinde maçın galibi, yeşil-beyazlı  formayı giyen takımı 3-1 yenen kırmızı-beyazlılar oldu.